Cumartesi, Ocak 16, 2021

12 Dosya Uzantısı

12 Dosya Uzantısı

 • Dosya tipi: IBM Ses Türü Dilleri Komut Dosyası Verileri
 • Geliştirici: IBM
 • Popülerlik:
  (4/5)

  StarStarStarStar

 • Kategori:

12 dosyası nasıl açılır?

Bilinmeyen dosya simgesine çift tıkladıktan sonra, sistem onu ​​destekleyen varsayılan yazılımda açmalıdır. Bu olmazsa, IBM Voice Type yazılımını indirip yükleyin ve ardından dosyayı el ile ilişkilendirin.

1. Adım. IBM Voice Type’ı indirip yükleyin

Sistemde 12 uzantıya sahip dosyaları destekleyen bir IBM Voice Type veya benzeri bir yazılım yoksa, önce indirip yüklemeniz gerekir. Aşağıda 12 ile çalışan en çok kullanılan uygulamaların bir listesini bulacaksınız. Programın alt sayfasına gittikten sonra, yazılım yükleyicisini güvenle indirebileceğiniz geliştiricinin web sitesine bir bağlantı bulacaksınız.

Dosya açan programlar 12

pencereler
pencereler
 • IBM Ses Türü

  IBM Ses Türü

 

 

 

2. Adım IBM Voice Type’ı 12 dosya uzantısıyla ilişkilendirin

Kullanıcıda zaten yüklü uygulamalardan biri varsa, bir sonraki adım uygulamayı 12 dosya uzantısıyla ilişkilendirmek olacaktır . Bu iki şekilde yapılabilir – biri Windows Kayıt Defteri ve HKEY_CLASSES_ROOT anahtarlarını elle düzenlemek . İkinci yol daha basittir ve daha az gelişmiş kullanıcılar için kesinlikle önerilir.

 • Açmak istediğiniz bilinmeyen 12 dosyasına sağ tıklayın
 • Menüden “Birlikte aç” ı seçin
 • “Başka bir uygulama seçin” i tıklayın
 • “Diğer uygulamalar” ı tıklayın
 • “Bu bilgisayarda daha fazla uygulama bul” u tıklayın ve uygun programın kurulum yerini belirtin
 • Son olarak, “Her zaman 12 dosyayı açmak için seçilen programı kullan” seçeneğini seçin ve tüm işlemi onaylayın.

Hatırlamak! Sistem kayıt defterini el ile düzenlemek yalnızca ileri düzey kullanıcılar için önerilir ve doğru bilgi olmadan yapılan değişiklikler sisteme zarar verebilir.

3. Adım 12 dosyayla ilgili diğer olası sorunlara göz atın.

Bazen doğru uygulamaya ve doğru yapılandırmaya sahip olmasına rağmen , 12 dosyayı açarken hala sorunlar var . Daha sonra sorunun nedeninin ne olduğunu bulmalısınız.

 • 12 dosyasına virüs bulaşmadığını kontrol edin – 12 dosyasına bir virüs veya kötü amaçlı yazılım bulaştığında, muhtemelen doğru bir şekilde açılamayacaktır. Bu durumda, 12 dosyayı tarayın ve sistemde yüklü olan virüsten koruma programı tarafından önerilen işlemleri yapın. Çoğu zaman virüslü bir dosyanın dezenfeksiyonu veya silinmesidir.
 • İşletim sistemi kullanıcısı olarak dosya 12 ile çalışmak için uygun izinlere sahip olup olmadığınızı kontrol edin.
 • Simgenin doğru dosyanın bir öğesi olup olmadığını, yalnızca 12 dosyanın artık bulunmadığı konuma bir kısayol olmadığını kontrol edin.
 • Sistemde IBM Voice Type uygulamasını çalıştırmak için gerekli kaynaklara sahip olup olmadığını kontrol edin ve 12 dosyasını açın .
 • Dosyanın eksiksiz olup olmadığını kontrol edin – Bazen 12 dosyanın harici Flash bellekten tamamen kopyalanmadığı veya İnternet’ten indirilmediği görülür. Dosya eksik olduğunda, dosyayı doğru bir şekilde açmak mümkün değildir. Bu durumda, lütfen dosyayı 12 tekrar indirin veya kopyalayın.

4. Adım Bir BT uzmanıyla görüşün

Yukarıdaki yöntemlerin tümü başarısız olduğunda, bir BT uzmanına veya IBM VOICE TYPE programının geliştiricilerine başvurmaya devam eder.

Dosya uzantıları 12 ile benzer

Most Popular

Ses CD’sini Müzik Dosyalarına Kopyalama işlemi nasıl yapılır?

Ses CD'sini Müzik Dosyalarına Kopyalama Bir Ses CD'si, ses bilgilerini parçalarında saklayan bir copact disktir. Tıpkı bir mağazadan satın aldığınız CD'ler gibidir. Standart ses CD oynatıcılarında, DVD...

PowerISO ile CD’yi MP3 Dosyalarına Kopyalama işlemi nasıl yapılır?

CD'yi MP3 Dosyalarına Kopyala MP3, ses dosyası için dijital bir sıkıştırma algoritması olan Motion Picture Experts Group Layer 3'ün kısaltmasıdır. Mp3 dosyası, ham bir kaynak dosyaya...

PowerISO ile CD’yi FLAC Dosyalarına Kopyalama

CD'yi FLAC Dosyalarına Kopyala Bir FLAC dosyası , Ücretsiz Kayıpsız Ses Codec dosyasıdır. Yaygın olarak kullanılan kayıpsız bir müzik dosyası formatıdır ve Ses CD'sinin tam kopyasını sunabilir, ancak...

CD’yi APE Dosyalarına Kopyala işlemi nasıl yapılır?

CD'yi APE Dosyalarına Kopyala APE dosya formatı müzikal dosyaları için bir kayıpsız sıkıştırma biçimidir. Biçim, Monkey's Audio tarafından geliştirilmiştir. FLAC dosyasına benzer, ancak FLAC kadar popüler değildir ve...

Recent Comments

admin on 300full-60
kingbetting.club - anadolucasino giriş -

holiganbet.club